Úspěchy našich členŮ
Zkoušky 17.6.2017
Spratek Otakar +Grim ZM, Otakar Spratek + Rony BH, Plachta Lešek +Argo ZVV1,Pilchovská Andrea + Iza FPr2.
--------------------------------------------------------------------
3.6.2017 ZKOUŠKY ZKO ŠENOV
Plachta Lešek + Argo - ZM, Spratek Otakar + Rony - ZVV1, Kraicinger Michal + Barack - SPr1, Miczka Janusz + Hebe - IPO3.
-----------------------------------------------------------------------
13.5.17 Kylešovice -závody družstev ZVV1 Spratek Otakar + Rony(O),Mucha Vladimír + Aura(P ),Martínek Libor + Rony(S)-5.místo
Basista Jiří + Abra - smíšené družstvo ZVV2 - 2. místo
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21.4. – 23.4.2017 ZKO Nový Malín - Basista Jiří + Abra 1. místo v kategorii B (2x cizí stopa+ 1000kroků/2 hodiny/3předměty a 600kroků/3 hodiny/ 2 předměty.
96 A 97 BODŮ Gratulujeme !
--------------------------------------------------------------------------------------
15.4.17 Závody Vendryně ZVV1 Otakar Spratek + Rony 3.místo, ZVV1 Jan Pawlas + Cilka 4.místo, ZVV2 Basista Jiří + Abra 2.místo
----------------------------------------------------------------------------------------------------
14.4.17 Velikonoční Kunčičák ZVV1 Mucha Vladimír + Aura 1.místo, IPO2 Kraicinger Michal + Barack 2.místo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Dne 25.března 17 se zúčastnil závodu ve Hněvošicích Jirka Basista s Abrou v ZVV2 - 5. místo a Vláďa Mucha s Aurou v ZVV1 - 4.místo.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
JIRKA BASISTA + ABRA byl účastníkem mistrovství SR stopařů (Kvalifikačný pretek o postup na MS FCI a WUSV, MSR ZŠK SR) - Vranov nad Topľou 11.-12.3. 2017.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
ZKOUŠKY MZŘ + NZŘ 22.10.16
SlÍvová Miluše FPr1, Pilchovská Andrea FPr1, Kolářová Kateřina FPr3, Kaloč Martin SPr2
ZKOUŠKY MZŘ+NZŘ 8.10.16
Plachta Lešek BH, Spratek Otakar ZM, Sembol Patrik ZZO1, Sembol Jan ZZO1, Miczka Janusz IPO2.
ZKOUŠKY NZŘ 5.6.2016
BH -Mucha Vladimír + Qel , ZZO - Sembol Jan + Cora, Šebesta Pavel + Arthas, ZZO1 Kulhavý Jiří + Cara , Pěgřimonová Patricie + Dex, ZVV1 Miczka Janusz + Hebe, FPr2 Kolářová Kateřina + Raghav, ZVV2 Kraicinger Michal + Barack.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
ZKOUŠKY MZŘ 22.5.2016
BH - Ondroušková Jindra + Corry, FPR1 - Pavlitová Sylva + Perla, IPO1 - Kolářová Katka + Ragi.
Z hostujících členů IPO2 - Stráská Hanka + Abe.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
rok 2016
Zkoušky NZŘ a MZŘ 24. října 2015
Slívová Miluše + Bona - ZZO, Mikulenková Vlasta + Bela - ZZO1, Spratek Otakar + Thor - ZZO1, Chrástek Jiří + Ajga - BH, Miczka Janus + Hebe - IPO1, Kolářová Kateřina + Raghav Spr1.
NZŘ zkoušky 6.6.15
Chrástek Jiří + Ajga ZZO, Lengyelová Denisa + Malina ZZO, Ondroušková Jindřiška + Corry ZZO, Pěgřimonová Patricie + Dex ZZO, Miczka Janusz + Hebe ZM, Kraicinger Michal + Barack ZVV1
MZŘ zkoušky 31.května 2015
Miczka Janusz + Hebe BH , Mikulenková Vlasta + Bela BH, Kolářová Kateřina + Raghav IPOV, Kraicinger Michal + Barack IPO1
------------------------------------------------------
Staříčský pohár 8.května 2015
Jirka Basista s Abrou 1. místo /ZVV2/, Katka Kolářová s Ragim 2.místo /ZVV1/ a Míša Kraicinger s Barackem 1.místo /ZVV1/.
-------------------------------------------------------
Závody družstev Opava Kylešovice 2.května 2015
Družstvo ZKO Šenov v sestavě Spratek Otakar + Thor - stopa , Basista Jiří + Abra - poslušnost , Kraicinger Michal + Barack - obrana získali 2. místo na závodě družstev v ZVV1 v Opavě - Kylešovicích.
------------------------------------------
bas.jpg (329174)
Basista Jiří + Abra I. místo / viz odkaz /
2015
26.října 2014 úspěšně složili zkoušky tito psovodi:
Kolářová Kateřina + Raghab BH, Barburská Gabriela + Baxi FPR1, Martínek Libor + Ron FPR1, Vašica David + Kofi FPR2, Coufalíková Pavla + Quentin UPR3.
4.října 2014 úspěšně složili zkoušky tito psovodi :
Mikulenková Vlasta + Bela ZZO, Meliš Zdeněk + Rony ZZO, Kolářová Kateřina + Raghav ZVV1 , Slívová Miluše + Anny ZPS1, Basista Jiří + Abra ZVV2.
3.ročník ŠENOVSKÝ POHÁR 14.ČERVNA 2014
Pavlitová Sylva + Afrodita ZZO - 1. místo
Bradáč Vladimír + Bára ZZO 6.místo
Závody družstev:
Pavlitová Sylva + Aranka - poslušnost 1.místo
Kolářová Kateřina + Barack - obrana 1.místo
Hrčka Josef + Egin - poslušnost 7.místo
Závody 31.května 2014 Frenštát
Basista Jiří + Abra ZVV2 3.místo
Zkoušky MZŘ 24.KVĚTNA 2014
Hrčka Josef + Egin IPOV
Kaloč Martin + Brix FPR3
Noční závody Veřovice 24.5.2014
Martin Kaloč + Brix ZVV1 3.místo
Závod Frýdlant 24.5.2014
Jirka Basista + Abra ZVV1 3.místo
17.5. se zúčastnili závodu v Karviné naš členoví Jirka Basista s Abrou a Kaloč Martin s Brixem.
V kategorii ZVV1 Jirka s Abrou první S - 97 , P - 94 , O . 87. Martin s Brixem třetí S -98, P - 86 , O - 89 .
Na závodech ve Staříči dne 8.května 2014 se umístila
Sylva Pavlitová s Gibi na 2. místě v kategorii ZVV1
Jirka Basista s Abrou v kategorii ZVV2 získal krásné 1. místo .
Závody družstev Opava - Kylešovice 3.května 2014
Krásné druhé místo v kategorii ZVV1 získali : / 10 družstev /
Spratek Otakar+ Thoro stopa 90
Basista Jiří + Abra poslušnost 92
Kaloč Martin + Brix obrana 85
Nádherné úspěchy v roce 2013 Jirky Basisty a jeho fenečky Abry
30.3 Příbor ZVV1 4.místo
6.4. Hněvošice ZVV1 1
20.4. Vendryně ZVV1 3
21.4. Klubová liga ZVV2 1
8.5. Staříč ZVV1 2
19.5. Kovona Karviná ZVV1 2
25.5. Frýdlant ZVV1 2
15.6. Šenovský Pohár ZVV1 družstva 4
14.9. Štramberk ZVV1 6
6.10. Klubová liga Upr1 5
12.10. Markvartovice ZVV1 2
26.10.Holešov FPr1 1 Nej. stopa závodu pohár starosty.
16.11. Hlučín ZVV1 2
23.11. Prostějov ZVV1 2
7.11. Praha Kyje ZVV1 2 Nej. obrana závodu
Krásné úspěchy Sylvy Pavlitové s Arankou Abalio
12.10.13 - 3.místo v kategorii ZVV1 a cena za Nejlepší poslušnost závodu - závod Markvartovice, rozhodčí p.Strach
6.10.13 - 4.místo v kategorii SPr1, PKL ZKO Šenov, rozhodčí F.Beneš
31.8.13 - 1.místo kategorie ZVV1 (P+O) závod Český Těšín
15.3.13 - 3.místo nejrychlejší přivolání -závod 2.ročník Šenovského poháru
15.6.13 - 4.místo v kategorii ZVV1 družstev - závod 2.ročník Šenovského poháru
6.4.13 - 2.místo v kategorii ZVV1 - 1.Hněvošický závod, rozhodčí p.Strach poslušnost, obrana p.Lenka Chmurová
30.3.13 - 2.místo v kategorii ZVV1 - X.ročník memoriálu Bruna Sochora, rozhodčí p.Strach
Úspěchy Sylvy Pavlitové s Afroditou z Olomoucké pevnůstky
15.6.13 - 1.MÍSTO v ZZO - 2.ročník Šenovského poháru
8.5.13 - 5.místo v ZZO - Staříčský pohár
16.11.13 Závod Hlučín
Basista Jiří + Abra ZVV1 2.místo
Kaloč Martin + Brix ZVV1 4.místo
5.10.13 Beskydský stopařský speciál
5.místo ZPS1 Kaloč Martin + Brix
15.6.13 Šenovský pohár
ZZO 1.místo Pavlitová Sylva + Afra
ZVV1 Družstvo 4.místo Pavlitová Sylva + Gibi poslušnost
Basista Jiří + Abra obrana
ZVV1 Družstvo 5.místo Kaloč Martin + Brix - obrana
Kuchař Mirek + Agbar - poslušnost
25.5.13 Závody Frýdlant n/O
ZVV1 Basista Jiří + Abra / P-O/ 2.místo
19.května 13 Závody Karviná
ZVV1 Basista Jiří + Abra /S-P-O/ 2.místo
ZVV1 Kaloč Martin + Brix /S-P-O/ 8.místo
18.května 13 zkoušky MZŘ
BH: Libor Martínek + Ron, Sylva Pavlitová + Taboo, Jiří Basista + Abra, David Vašica + Koffi
FPR2: Sylva Pavlitová + Aranka, Martin Kaloč + Brix
UPr1: Pavla Coufalíková + Asta
Spr3: Otakar Spratek + Thoro
8.května 13 Závod Staříč
Jiří Basista + Abra ZVV1 s obranou 2.místo
Sylva Pavlitová + Afra ZZO 5.místo
Zkoušky NZŘ 4.5.13
úspěšně absolvovala Pavlitová Sylva + Taboo / ZZO/+ Afra / ZZO / a Basista Jiří + Abra / ZPS 1 /
20. dubna 13 Závod Vendryně:
Jiří Basista + Abra kategorie ZVV1 / poslušnost + obrana / 3. místo
Martin Kaloč + Brix kategorie ZVV1 / poslušnost + obrana / 5. místo
6. dubna Závod Hněvošice :
Sylva Pavlitová + Aranka kategorie ZVV1 / poslušnost + obrana / 2.místo /182 bodů /
Jiří Basista + Abra kategorie ZVV1 / poslušnost + obrana / 1.místo /184 bodů /
30. března Závod Příbor :
Sylva Pavlitová + Aranka kategorie ZVV1 poslušnost 2. místo / 96 bodů /
Jiří Basista + Abra ZVV1 poslušnost 4.místo / 94 bodů /
Rok 2013
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V sobotu 3.listopadu úspěšně složili zkoušky tito naši členové: Hrčka Josef + Egi BH, Spratek Otakar + Thoro IPO1, Kaloč Martin + Brix IPO1, Coufalíková Anna + Brita FPR1, Slívová Miluše + Anny STPr 2 . Gratulujeme !
V sobotu 20. října 2012 úspěšně absolvovali NZŘ zkoušky tito naši členové:
Vladimír BRADÁČ + Bára ZZO, Adam ŠEBESTA + Bexley ZM / na výbornou /, Jiří BASISTA + Abra ZVV1, Sylva PAVLITOVÁ + Gibi ZVV1.
16.9.2012 proběhly zkoušky podle KJ ČR Brno:
P. Slívová a Astalavista Baby ZOP 92 bodů V , P. Vašica a Koffi ZOP 96 bodů V , P. Pavlitová a Afrodita ZOP 86 bodů VD a Taboo ZOP 95 bodů V , P. Kolářová a Dundee ZOP 79 bodů D Gratulujeme
9.6.2012 se umístili na 1.ročníku ŠENOVSKÉHO POHÁRU tito členové ZKO Šenov:
Kategorie ZVV1: 3.místo Pavlitová Sylva + Gibi, 6. místo Kuchař Miroslav + Agbar
Kategorie IPO1: 1.místo Kolář Kamil + Barack, 2.místo Kaloč Martin + Brix
Nejrychlejší přivolání : 2.místo Kolář Kamil + Barack, 3.místo Pavlitová Sylva + Gibi
Dne 9.6.2012 se naše členka Pavla Coufalíková s Astou umístila na krásném druhém místě v otevřeném Východočeském mistrovství mládeže 2012 v ČESKÉ TŘEBOVÉ. / obedience /
V sobotu 19.5.12 úspěšně absolvovali MZŘ zkoušky:
BH Kaloč Martin + Brix, BH Kolář Kamil + Barack, BH Kuchař Miroslav + Agbar, BH Spratek Otakar + Thoro.
Zkoušky NZŘ 13.5.12 úspěšně absolvovali
ZZO Vašica David+Koffi,
ZM Pavlitová Sylva+Gibi,
ZVV1 Coufalíková Anna+Brita,
ZVV1 Kuchař Miroslav+Agbar,
ZPO1 Kaloč Martin+Brix.
Závody ve Staříči dne 8.5.2012
kategorie ZZO : Pavlitová Sylva + Gibi 2.místo, Vašica David + Koffi 7.místo
kategorie ZVV1 poslušnost: Coufalíková Anna + Brita 1.místo, Kuchař Miroslav + Agbar 3.místo, Leššo Marie + Jack 8.místo
kategorie ZVV1 posl. + obrana: Kolář Kamil + Barack 2.místo, Kaloč Martin + Brix 4.místo, Leššo Marie + Lara 6.místo, Spratek Ota + Thoro 8.místo
Na závodech družstev v Kylešovicích dne 5.5.12 obsadili naši členové v kategorii ZVV1 8. místo / S Kuchař Mirek + Agbar,P Kaloč Martin + Brix, O Kolář Kamil + Barack/a krásné 2. místo / S Coufalíková Anička +Brita, P Leššo Maruška + Jack, O Leššo Maruška + Lara /
Na závodech ve Vendryni 21.4.12 získal Kolář Kamil s Barackem 2.místo a cenu za nejlepší poslušnost v kategorii ZVV1 a Kaloč Martin s Brixem 3.místo, rovněž v kategorii ZVV1. Spratek Otakar s Thorem 4.místo v kategorii IPO1. GRATULUJEME . Fota a videa ve fotogalerii.
Dne 11.3. 12 úspěšně absolvoval Kaloč Martin školení figurantů II.třídy. Gratulujeme a jsme rádi, že máme kromě Kamila a Zdenka dalšího do party .
ROK 2012----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28.9.2011 Závody Havířov - Černotová Alena + Sofie ZZO 7. místo, Kaloč Martin + Brix, ZVV1 7.místo
17.9.2011 Závody Družstev Dětmarovice Družstvo IPO1
S Kaloč Martin + Brix, P Coufalíková Pavla + Asta, O Kolář Kamil + Barack 3. místo
Družstvo IPO1
S Spratek Otakar + Thoro, P Leššo Marie + Jack, O Kosiec Milan + Airis 6. místo
Zálužná Štěkovytí 3.9.2011 Pavlitová sylva + Gibi všestrannost 2. místo
30.4.2011 Závody družstev Opava Kylešovice Družstvo IPO1
S Kaloč Martin + Brix, P Kosiec Milan + Airis, O Kolář Kamil + Barack 2.místo
Družstvo IPO 1
S Spratek Otakar + Thoro, P Leššo Marie + Jack, O Kolářová Kateřina + Dundae 11. místo
ROK 2011----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------