KURZ základní poslušnosti psa

ZKO Šenov  nabízí možnost výcviku základní poslušnosti psa pro širokou veřejnost . Účastníci výcviku se naučí používat povelovou techniku, techniku správného používání výcvikových pomůcek, manipulaci se psem . Naučíte psa základním cvikům : přivolání, chůze u nohy, povely sedni, lehni, vstaň, přerušení nežádoucí činnosti, odložení (zůstaň), aportování. Součástí je nácvik překonání překážek .

Kurzů se mohou zúčastnit psi všech plemen, velikostí a barev, s průkazem původu i bez něj, čistokrevní i kříženci.

Kurzy jsou tříměsíční / březen až květen, září až listopad /

Kurz je určen pro psy starší než přibližně  3 - 4 měsíců.

Pro účast v kurzu je nutné základní povinné očkování psa a schopnost psovoda fyzicky svého psa zvládnout.

Výcvik probíhá na našem  cvičišti dvakrát do roka pod odborným dohledem instruktora, který je přítomen po celou dobu výcviku psa. Snahou je co nejsrozumitelnější formou vysvětlit majiteli správný postup výcviku k bezproblémovému soužití s jeho psem. Kurz je ukončen  formou soutěže o nejposlušnějšího pejska kurzu.

 Cvičí se jednou týdně. Kurzy probíhají v neděli od 8.00 hod. Úvodní hodina je teoretická, informativní.

Kurzu se nemohou účastnit osoby, které nejsou schopny zvládnout svého psa fyzicky, kurzu se nemůže účastnit nemocný pes a  pes, který není řádně očkován a dále háravé feny.

Cena:       1000,-Kč/3měsíce

Lekce, kterých se vy nebudete moci zúčastnit, vám nahrazeny nebudou!

Částka je splatná v hotovosti při první lekci.

Co s sebou:

Dobrou náladu, pejska, misku na vodu.  Dále hračky, či pamlsky pro psa – nejlépe obojí. Pamlsky takové, které pejskovi opravdu chutnají. Očkovací průkaz. Je nutné, aby pes měl stahovací  obojek, vodítko (ne flexi!). Agresivní psi musí být opatřeni náhubkem.

 

výcvik

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.